Şirinevler Günlük Pansiyon

  • Şirinevler Günlük Pansiyon

Şirinevler Günlük Pansiyon

Ataköy Günlük Pansiyon kiralık dairelerimiz E-5 Karayoluna ,Otobüs ve taksi durağına, hastahaneye, alışveriş merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı bir telefon ile karşılayabileceğiniz merkezi konumda bulunan dairelerdir.

Açılışa özel tanıtım fiyatı yepyeni residence dairelerimiz eşyalı olup tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şeklinde dizayn edilmiştir. Seyahatlerinizde arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek istediğinizde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz tek adres rahat bir ortam. E-5 üzerinde metrobus ve otobüs durağının hemen yanında, taksi durağına, hastahaneye, alışveriş merkezlerine iki dakikalık mesafede ve TÜYAP fuar merkezine 10 dakikalık, Atatürk havalimanına 5 dakikalık mesafededir. İhtiyaçlarınızı bir telefonla karşılayabileceğiniz merkezi konumda.

Her ne kadar Ataköy Günlük Pansiyon kiralık daire şehir merkezine çok fazla gitmeyeceğiniz için tercih etmiş olsanız da toplu ulaşımın pratikliğinden faydalanmanızı ve gözünüz korkmadan İstanbul''''''''un popüler noktalarına da uğramanızı öneririz. Havalimanından başlayan metro hattıyla Yenikapı''''''''ya kadar gidebilir ve oradan Taksim''''''''den geçip Hacıosman''''''''a giden diğer metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Yenikapı''''''''dan Kadıköy''''''''e hızlı feribotla geçebileceğiniz gibi Şirinevler''''''''den direkt metrobüsle de Kadıköy''''''''e ulaşabilirsiniz. Yenikapı''''''''dan Marmaray''''''''a aktarma yaptığınızda ise dakikalar içinde Sirkeci''''''''de inip Tarihi Yarımada''''''''yı gezebilir ya da bir durak daha kalıp Üsküdar''''''''a geçebilirsiniz. Sözün kısası Şirinevler günlük kiralık dairelerimizde konakladığınızda Havalimanı''''''''ndan Üsküdar''''''''a, Taksim''''''''den Kadıköy''''''''e, Tarihi Yarımada''''''''dan Küçükçekmece''''''''ye kadar her yer yanı başınızda olacak.

Otellerle kıyaslandıklarında çok daha avantajlı durumda olan günlük kiralık daireler konaklama açısından son derece avantajlı durumdalar. Ataköy Günlük Pansiyon kiralık dairelerimiz oldukça konforlu ve aynı zamanda çok uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

İstanbul Boğazı''''''''na giriş yapmaya hazırlanan gemilere ''''''''hoş geldin'''''''' diyebilirsiniz. Bahçelievler''''''''de ise 16. yüzyıl sivil Osmanlı mimarisinin tüm karakteristik özelliklerini taşıyan ve Siyavuspaşa Kasrı olarak da bilinen Havuzlu Köşk''''''''ü, Londra Asfaltı''''''''ndaki Çobançeşme Köprüsü''''''''nü ve Yenibosna mahallesindeki Viran Saray kalıntılarını görebilirsiniz.

Turistik bir destinasyon olmayan Ataköy Günlük Pansiyon kiralık dairelerde gezebileceğiniz fazla bir nokta bulunmuyor. Ne var ki Bahçelievler ilçe merkezine sadece 3 kilometre, Bakırköy''''''''e ise sadece 2 kilometre mesafede olduğunuz için bu iki popüler noktada bulunan her yere dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARAWHATSAPP
bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel