Şirinevler Günlük Kiralık Rezidans

  • Şirinevler Günlük Kiralık Rezidans

Şirinevler Günlük Kiralık Rezidans

Yenibosna Günlük Kiralık Rezidans kiralık dairelerde yemek ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı ister yürüyerek ister bir telefonla karşılayabilirsiniz. Dairede rahatlığınız için A`dan Z`ye herşey düşünülmüştür. Şirinevler günlük kiralık dairemizde; klima, 1 adet yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve 1 banyo bulunmaktadır.

Eğer herhangi bir günde gün bitmeden İstanbul''''a iş için gelecek ve vaktinizin büyük bölümünü Avrupa yakasında geçirecekseniz Yenibosna Günlük Kiralık Rezidans kiralık daire de mutlaka göz atmalısınız. İstanbul oteli sadece oda ve oda kahvaltı seçenekleriyle hizmet sunan Şirinevler günlük kiralık daireleri arasında havalimanının yanı başında bulunan tesisler de var ilçe merkezinde yer alan oteller de...

Her ne kadar Yenibosna Günlük Kiralık Rezidans kiralık daire şehir merkezine çok fazla gitmeyeceğiniz için tercih etmiş olsanız da toplu ulaşımın pratikliğinden faydalanmanızı ve gözünüz korkmadan İstanbul''''un popüler noktalarına da uğramanızı öneririz. Havalimanından başlayan metro hattıyla Yenikapı''''ya kadar gidebilir ve oradan Taksim''''den geçip Hacıosman''''a giden diğer metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Yenikapı''''dan Kadıköy''''e hızlı feribotla geçebileceğiniz gibi Şirinevler''''den direkt metrobüsle de Kadıköy''''e ulaşabilirsiniz. Yenikapı''''dan Marmaray''''a aktarma yaptığınızda ise dakikalar içinde Sirkeci''''de inip Tarihi Yarımada''''yı gezebilir ya da bir durak daha kalıp Üsküdar''''a geçebilirsiniz. Sözün kısası Şirinevler günlük kiralık dairelerimizde konakladığınızda Havalimanı''''ndan Üsküdar''''a, Taksim''''den Kadıköy''''e, Tarihi Yarımada''''dan Küçükçekmece''''ye kadar her yer yanı başınızda olacak.

Otellerle kıyaslandıklarında çok daha avantajlı durumda olan günlük kiralık daireler konaklama açısından son derece avantajlı durumdalar. Yenibosna Günlük Kiralık Rezidans kiralık dairelerimiz oldukça konforlu ve aynı zamanda çok uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Yenibosna Günlük Kiralık Rezidans kiralık dairelerimiz E-5 Karayoluna ,Otobüs ve taksi durağına, hastahaneye, alışveriş merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı bir telefon ile karşılayabileceğiniz merkezi konumda bulunan dairelerdir.

Yatak odasında geniş bir yatak (ayrılarak 2 ayrı yatak olabilir) gardrop, salonda ise yatak olarak kullanılabilen kanepe mevcuttur. Sürekli sıcak su ve ısınma hazır durumdadır. Yemek hazırlayabilmeniz için gerekli olan her türlü mutfak eşyası mevcuttur. Mutfak içinde nescafe, filtre kahve, kahve kreması, türk kahvesi, çay, bitki çayları, ayçiçek yağı, tuz, şeker ve baharatlar hazır konumdadır.

HEMEN ARAWHATSAPP
bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel