Şirinevler Günlük Daire

  • Şirinevler Günlük Daire

Şirinevler Günlük Daire

Her ne kadar Ataköy Günlük Daire kiralık daire şehir merkezine çok fazla gitmeyeceğiniz için tercih etmiş olsanız da toplu ulaşımın pratikliğinden faydalanmanızı ve gözünüz korkmadan İstanbul''''un popüler noktalarına da uğramanızı öneririz. Havalimanından başlayan metro hattıyla Yenikapı''''ya kadar gidebilir ve oradan Taksim''''den geçip Hacıosman''''a giden diğer metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Yenikapı''''dan Kadıköy''''e hızlı feribotla geçebileceğiniz gibi Şirinevler''''den direkt metrobüsle de Kadıköy''''e ulaşabilirsiniz. Yenikapı''''dan Marmaray''''a aktarma yaptığınızda ise dakikalar içinde Sirkeci''''de inip Tarihi Yarımada''''yı gezebilir ya da bir durak daha kalıp Üsküdar''''a geçebilirsiniz. Sözün kısası Şirinevler günlük kiralık dairelerimizde konakladığınızda Havalimanı''''ndan Üsküdar''''a, Taksim''''den Kadıköy''''e, Tarihi Yarımada''''dan Küçükçekmece''''ye kadar her yer yanı başınızda olacak.

Otellerle kıyaslandıklarında çok daha avantajlı durumda olan günlük kiralık daireler konaklama açısından son derece avantajlı durumdalar. Ataköy Günlük Daire kiralık dairelerimiz oldukça konforlu ve aynı zamanda çok uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Dairelerimizin en büyük avantajlarından biri toplu ulaşım seçeneklerinin çok sayıda ve pratik olması. Ataköy Günlük Daire kiralık dairelerimizde konaklarken metroyla ya da metrobüsle sadece Avrupa yakasının değil Anadolu yakasının da birçok noktasına en fazla bir aktarmayla ulaşabilirsiniz.

Eğer herhangi bir günde gün bitmeden İstanbul''''a iş için gelecek ve vaktinizin büyük bölümünü Avrupa yakasında geçirecekseniz Ataköy Günlük Daire kiralık daire de mutlaka göz atmalısınız. İstanbul oteli sadece oda ve oda kahvaltı seçenekleriyle hizmet sunan Ataköy günlük kiralık daireleri arasında havalimanının yanı başında bulunan tesisler de var ilçe merkezinde yer alan oteller de...

Temizlik ve hijyen bizim için en önemli unsurdur. Evlerimiz tüm giriş ve çıkışlarda uzman ekibimiz tarafından titizlikle temizlenmektedir. Ayrıca talebe bağlı olarak konaklama esnasında da temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Ataköy Günlük Daire kiralık dairelerde yemek ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı ister yürüyerek ister bir telefonla karşılayabilirsiniz. Dairede rahatlığınız için A`dan Z`ye herşey düşünülmüştür. Ataköy günlük kiralık dairemizde; klima, 1 adet yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve 1 banyo bulunmaktadır.

HEMEN ARAWHATSAPP
bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel